Nasze szkolenia bhp

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, legitymujący się też sporym doświadczeniem praktycznym. Szkolenia bhp dostosowujemy na bieżąco do potrzeb i wymagań każdej grupy.

Dlatego oddzielny program mają kursy przeznaczone dla kadry zarządzającej, inne kwestie poruszamy  w trakcie szkolenia, przeznaczonego dla pracowników fizycznych i produkcyjnych. Tak samo w przypadku kadry administracyjno-biurowej, czy inżynieryjno- technicznej. Wszystko po to, aby nasze szkolenia bhp były jak najbardziej pożyteczne dla kursantów. W trakcie zajęć zwracamy uwagę na zagrożenia, jakie występują przy danym stanowisku pracy, uczymy, jak im zapobiegać i stosować się do regulaminów. Pokazujemy też, jak postępować w przypadku, gdy niespodziewane wydarzenie już nastąpiło. Kształcimy praktyczne umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, uczymy radzenia sobie w sytuacji kryzysowej.